Sportujeme s Anitou

By  |  0 Comments

Sportovní podprsenka „air control“ (5533) působící lehkým optickým dojmem, Vás na první pohled jen stěží dokáže přesvědčit o tom, že poskytuje perfektní oporu.

Sportujeme_s_Anitou

Podprsenka je vyrobena z prodyšné síťoviny, která jí dodává jedinečně lehký a vzdušný vzhled. Tvarované košíčky a zadní díl zhotovené z pevné síťoviny zajišťují potřebnou oporu. Podprsenka Vás překvapí nejenom svojí lehkostí, ale především také aktivním „sweat managementem“ (vlhkost je aktivně odváděna od těla), který příznivě ovlivňuje celý sportovní výkon. Zesílené a tvar zachovávající košíčky zmírňují pohyb poprsí na minimum a díky zdvojenému materiálu se dokáží perfektně přizpůsobit každému tvaru poprsí. Na bocích zapracovaná výztuž jemně kopíruje tvar poprsí. Ještě komfortnější nošení zajišťují ploché ukončovací lemy v dekoltu, v průramcích a na spodním lemu. Průběžně vypodložená ramínka jsou pro lepší držení posazena vzadu blíže na střed.
Sportovní podprsenku 5533 lze zakoupit ve velikostech 70 – 95, A – G, v barvách černá (novinka), bílá a Spicy Orange a kombinovat ji lze se sportovními panty kalhotkami 1627. Pro více informací navštivte naše stránky www.anita.com