Ulla Dessous

By  |  0 Comments

Ulla Dessous – tradiční značka ručně šitého dámského spodního prádla aneb německá preciznost a perfektní práce konečně i na našem trhu.

Ulla_Dessous1

Tradice, kvalita, smysl pro detail a vášeň – to jsou typické atributy této značky. Rodinná firma, kterou založil v roce 1948 pan Gerhard Weidauer se svojí ženou Eleonorou ve vesničce Leinach, poblíž Würtzburgu, vsadila od samého začátku vše na jednu kartu – vyrábět kvalitní dámské spodní prádlo, takové, které nebude nikde tlačit nebo překážet a prostě padne všem jako ulité, a to především i v nadměrných velikostech. Skutečnost, že se s touto značkou můžete v současnosti setkat také u nás, a že si i v konkurenci jiných významných značek dokázala vydobýt své stálé místo na slunci, svědčí o tom, že původní myšlenka byla naprosto správná.

Ulla_Dessous2

Všechny modely v nabídce ulla Dessous jsou v rozsahu obvodů od 65 až do 130, velikosti košíčků od B po N a různých barevných variacích, takže i ženy s velkými prsy si mohou vybrat z několika barevných alternativ a nemusí se spokojit pouze s možností černá / bílá; přizpůsobení střihů velikostem je naprostou samozřejmostí. Součástí nabídky je rovněž tvarovací prádlo v tělové barvě od velmi současných střihů po klasické nadčasové modely korzetů a podvazkových pásů.  K výrobě jsou voleny ty nejkvalitnější materiály – prodyšná mikrovlákna z Německa a Belgie, francouzská krajka, švýcarské výšivky … více než šedesátiletá praxe v oboru jenom dodá onu pověstnou kapku elegance.

Vše, co zde již bylo řečeno, lze celkem jednoduše shrnout – ulla Dessous nabízí výjimečnost, kvalitu a luxus, a proto rozhodně není pro každého. Ocení to především ženy, které z vlastní zkušenosti vědí, jak těžké je sehnat kvalitní, dobře padnoucí prádlo, tím spíše pak ve větších velikostech. A že připlatit si za kvalitu a pohodlí se vyplatí. Ostatně, historie rodinné firmy ulla Dessous, to jenom potvrzuje.

Více o výrobcích této značky se dozvíte na www.ulladessous.cz.