Unikat

By  |  0 Comments

Společnost Unikat je rodinnou firmou. Zatímco před dvaceti lety, v době začátků našeho příběhu se spodním prádlem, jsme s tímto sortimentem neměli žádné zkušenosti, nyní můžeme bezpečně říci, že víme o spodním prádle téměř vše.

uni1

To „téměř“ nám nedovolí usnout na vavřínech a neustále nás žene dopředu. Motivováni svým vlastním stylem a zvyšováním standardů díky spolupráci s designéry, a v neposlední řadě i nejmodernějšími stroji, se nemůžeme zastavit na místě. Díky této filozofií úspěšně spolupracujeme s obchody nejen v Polsku, ale také v mnoha západoevropských zemích, jako je Německo, Velká Británie, Česká Republika a Slovensko.

[Not a valid template]

O ženy se staráme od rána až do pozdních nočních hodin. V naší kolekci můžete najít něco pro každou příležitost, od spodního prádla pro běžný den, přes trička a pyžama, po smyslné komplety pro zvláštní příležitosti s přáteli. Bez ohledu na to, zda je to hladká push-up, složitě zdobená balconettka nebo jen noční košile, záleží nám na tom, aby se ženy cítily především pohodlně.

Unikátní nová kolekce Unikat pro jaro a léto 2013 byla vytvořena v souladu s mezinárodními módními trendy a zahrnuje nejmódnější styly. Byla vytvořena pro sebevědomé ženy, jejich umění být svůdnými, které touží zdůraznit krásu a přednosti svého těla. Mezi průvodními motivy najdeme jak jemné romantické soupravy, tak i silnější, živočišné, ale i elegantní a smyslné modely zdobené krajkou. Postarali jsme se o to, aby se v naší kolekci objevovaly jen modely vyrobené ve velkolepých barvách a materiálech, kterým dominují okouzlující krajky, měkká mikrovlákna a vždy elegantní satén.

 

unikat_paseczek