BAREVNÉ TRENDY PRO ROK 2019

By  |  0 Comments

Stále více se hovoří o návratu k přirozenosti a dobré klasice, které nikdy nezmizí z módy. Již dlouho víme, že trendy pro roční období se opakují každých několik let. Nedávno zveřejněná zpráva WGSN potvrdila barevné trendy pro rok 2019.

V módě, která je chápána v celé šířce, takže se týká i prádla, nebudou chybět odkazy na globální trendy!

BARVY ZEMĚ 


Sapph

Neutrální barvy získávají novou roli. Nejsou to již pouze „základní“ barvy, ale získávají sofistikovanější a módnější postavení. Kombinace různých odstínů v rámci jednoho kompletu vytváří jedinečný vzhled. Barvy písku evokují poušť a sluncem spálená místa. A jejich kombinace s lehce světlejšími / tmavšími odstíny krajky a vsadkami, poskytují přirozeným odstínům více městský a elegantní vzhled. Béžová barva a její odstíny jsou ideální alternativou pro tak populární jarní a letní sezonu.

NEBESKÁ MODŘ


Lingadore

Modré odstíny zase označují více směrů prodeje textilií, využívající touhy zákazníka po světlejších barvách. Aktualizované odstíny modré se budou ve světě módy spodního prádla prezentovat odvážněji. Jsou ideální barvou pro letní alternativy oblečení, jako jsou halenky nebo midi šaty.

CITRONOVÝ SORBET


Cyell

Žlutá barva je již u spodního prádla oblíbená, ale ne každý se pro ni rozhodne. Jak se ukazuje, nabírá více komerční charakter. Odstíny žluté se dobře osvědčily v mnoha kombinacích, a to i ve stylu „od hlavy až k patě“. Jasně žluté prvky stylizací budou osvěžením mnoha dalších barev, od pastelových a neutrálních až po fialové, červené a šedé. Jasně žlutý sorbet také dobře ladí s romantickou lila nebo blankytnou modrou. 

OHNIVÁ ČERVENÁ  


Lisca

V případě jara-léta roku 2019 by bylo hříchem vynechat červenou barvu. Ačkoli to není nový trend, stojí za to poznamenat, že červená tu bude opět s námi a budeme ji obdivovat a nosit i příští rok. Odvážná řešení budou nejviditelnějším směrem. Letní stylizace budou založeny na minimalismu a zvýraznění krásy této barvy.

ROMANTICKÁ LILIA


Escora

Liliové a levandulové odstíny se stávají ještě zajímavějšími díky své neobvyklé povaze. Pro dámy, které dosud nebyly milovnicemi růžové, bude tato verze jemnější odpovědí.