Fantasy ITALIA

By  |  0 Comments

FANTASY ITALIA PODPORUJE NADAČNÍ FOND


Firma Fantasy Italia s.r.o. nabídne tento rok, mimo jiné, novinky ve své značce Fantasy lingerie a Fantasy swim.

V plavkách značky Fantasy swim se tuto sezonu zaměří také na mladší ročníky žen a dívek a nabídne jim moderní a odvážnější střihy plavek. Do stávajících kolekcí plavek zařadí nejprodávanější střihy podprsenek ze své značky Fantasy lingerie, které si již oblíbila řada žen a rády by si je pořídily také jako plavky. Basic kolekce spodního prádla Fantasy lingerie nabídne taktéž nové střihy podprsenek i kalhotek. Momentálně vstupuje na trh krajková kolekce v sexy černé a  něžné růžovo – šampaňské barvě. Kolekce obsahuje podprsenky pro větší i menší poprsí v hladším provedení, jen jemně zdobeném krajkou nebo v rafinované celokrajkové variantě.

V březnu bude nově celá basic kolekce dostupná ve svěží meruňkové barvě, k podzimu pak v šedo – růžové a před Vánoci v podmanivé bordó.

Před letní sezonou pak potěší své příznivkyně i nový typ plunge podprsenky do hlubších výstřihů, v plavkovém typu známém jako P11.

V průběhu roku 2020, pravděpodobně již na jaře, nabídne značka Fantasy svým zákazníkům také veselé bavlněné dětské kalhotky a následně i kalhotky dámské.

Značky Fantasy lingerie a Fantasy swim jsou srdeční záležitostí majitelky firmy Fantasy Italia s.r.o. Petry Chromečkové, která se z velké části podílí na  jejím vývoji. Přála si, aby prádlo a plavky netěšily své uživatelky jen tím, že budou příjemné a budou se dobře nosit, ale aby celá značka – prádlo i plavky – přinesly radost a pomoc lidem / dětem /, kterým se momentálně štěstí vyhýbá.

S touto myšlenkou byla  navázána spolupráce s onkologickým nadačním fondem Krtek, který byl zřízen při dětské nemocnici v Brně. Podstatná část výtěžku z prodeje spodního prádla či plavek značky Fantasy putuje na pomoc dětem a jejich rodinám s onkologickým či jiným vážným onemocněním a na podporu personalizované medicíny, která má v momentálním stadiu zkoušení velmi pozitivní  výsledky.

Z tohoto počinu mají všichni zúčastnění upřímnou radost a práce celého týmu Fantasy tím získává nový smysluplný rozměr.

Další novinky můžete samozřejmě čekat i od značek Leilieve, Lormar a Sí e Lei. Do prodeje budou zařazeny některé nové typy spodního prádla těchto značek. Nové designy boxerek, plavek a následně i volnočasové oblečení nabídne oblíbená značka John Frank.

Pro vánoční prodej si připravila speciální kolekci, kterou si budete moci brzy předobjednávat.

www.fantasyitalia.cz