Alles

By  |  0 Comments

Stylový rozměr ženskosti

Alles vytvořil pro sezonu podzim/zima 2020/2021 jedinečné kolekce věnované svobodným a nezávislým ženám. Pastelové a neobvyklé odstíny a úžasný design inspirují a dodávají smyslnost. Vrcholem této sezony jsou kolekce Luna a Noel, díky nimž dámské šatníky získají nový, stylový rozměr.

Svůdná a koketní, a především extrémně ženská – taková je kolekce Luna. Do spodního prádla v pudrové růžové, s moderní krajkou a okouzlujícím modrým detailem se zamiluje nejedna romantička. Celek byl jemně rozbit šedými akcenty. Pro majitelky středních a velkých ňader bude perfektní volbou polovyztužená podprsenka, jejíž celek je dokonale doplněn klasickými kalhotkami s vysokým pasem a svůdným průstřihem na zadním díle. Malá a střední prsa Luna obleče do super push-up, push-up, nebo do měkké bralettky. S těmito modely dokonale ladí nízké kalhotky nebo svůdné stringy.

Kolekce Noel dokonale zdůrazní ženskost a tvary. Tajemná kombinace černé krajky s pudrově růžovou podšívkou vytváří zajímavou a velmi elegantní kombinaci. Toto ohromující spodní prádlo je inspirací k prozkoumání vlastní smyslnosti a znovuobjevení sebevědomí. Noel najde příznivce mezi milovnicemi klasiky a originálních řešení. Nejedná se pouze o běžné podprsenky, ale také o možnost vytvořit něco velmi lákavého přidáním originálních ozdobných prvků. Měkká bralettka a push-up jsou nepopiratelnou nutností v šatníku každé ženy s malými a středními ňadry, zatímco polovyztužený a vyztužený model si zamilují ženy se středními a velkými ňadry. Pro mladé matky je místo nudného spodního prádla připravena sexy vyztužená kojící podprsenka. Kolekce Noel zahrnuje také klasické kalhotky s vysokým pasem, s nízkým pasem i odvážná tanga.