NANOSPOL

By  |  0 Comments

MÓDNÍ DOPLNĚK NEBO NUTNOST DNEŠKA ?

 

Multifunkční tubusovité šátky a roušky NanoBodix® AG-TIVE se širokým využitím a skvělými antibakteriálními vlastnostmi.

Z původně ryze praktického většinou sportovního doplňku se vlivem situace stala nutnost pro ochranu vlastního zdraví. Zkoumáme jak velkou ochranu poskytuje, jakou má účinnost filtrace, zda je vhodný proti virům, jak snáší praní a desinfekci.

Nezapomínejme však, že šátek i roušku nosíme velmi viditelně. Volba kvalitního materiálu a zpracování je nutností. Barvy a provedení jistě vhodně doplní Váš šatník. A jakmile skončí aktuální virové hrozby, stane se šátek opět krásným módním doplňkem.

NanoBodix® AG-TIVE NanoAgent materiál pro šátky a roušky je základem také pro anatomicky vypracované a přiléhavé funkční oděvy pro muže, ženy i děti. Doprovodí a ochrání vás při všech vašich aktivitách při sportu, práci, ve volném čase a také na vašich cestách, kde jeho vlastnosti nejvíce vyniknou. Bezpečnost, funkce, hmotnost a design – čtyři atributy, na kterých záleží. Autorský design NanoBodix® je dobře viditelný a nesplyne tedy ani s prostředím ani s davem. K oblíbené černé a bílé doplňujeme nové barvy: modrou, zelenou, červenou, žlutou, oranžovou …

Použité jemné vlákno je téměř nenasákavé, tím odvádí váš pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce a neškrábe a nedráždí tak pokožku. Jemné antibakteriální polypropylénové nebo mikropolyesterové vlákno doplňuje elastická Lycra. Výrobky vyrobené z materiálu NanoAgent odolávají agresivnímu prostředí, které je vytvářeno potem, nemění vzhled, netvoří „mapy“ a zůstávají barevně stálé. Úplet má malou nasákavost, která způsobuje velmi rychlé vysychání, molekuly vodní páry se transportují kapilárními kanálky. Způsob pletení výrobku zajišťuje okamžitý odvod potu od pokožky. Stříbro, které je obsaženo přímo v polymeru vlákna, aktivně omezuje množení bakterií a tím poskytuje trvalou a dlouhodobou ochranu. Účinné látky, tedy ionty stříbra, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nezpůsobují alergie. Naše výrobky nemusíte po každém použití prát a tím aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí.

NanoBodix® AG-TIVE NanoAgent materiál aktivně ničí i odolné bakterie a tím zabraňuje tvorbě zápachu. Šátky i roušky jsou vyrobeny z příjemného a lehkého materiálu, rychle schnou a odolávají ušpinění. Materiál je 9x pevnější než bavlna a tím je resistentní proti mechanickému opotřebení. Použití plochých švů a celkově velmi kvalitní zpracování dává vysokou životnost a užitnou hodnotu. Jejich snadná údržba, nežehlivá úprava a stálobarevnost vás nadchne. Není nutno prát po každém použití, šetří tedy Váš čas a peněženku.

Po použití antibakteriálního šátku či roušky jako ochrany fyzického přenosu bakteriálních kultur, mykobakterií, spór, pylu, smogu a virů je možné výrobek čistit a desinfikovat (sterilizovat) praním, v mikrovlnné troubě, žehlením, ponořením v alkoholu, ultrafialovým zářením, ozónem.

Náš vlastní multifunkční šátek (tubus nákrčník) NanoBodix® AG-TIVE se širokým využitím i rouška se skvělými antibakteriálními vlastnostmi s kapsou a výměnnými filtry NANO.MED.CLEAN 99,9% poskytují dokonalou ochranu proti virům, bakteriím, alergenům a smogu.

Uživatelé si výměnný NANO filtr mohou vložit do roušky i šátku, a chránit se tak celý den. Filtr je lehký a vysoce prodyšný, takže usnadňuje dýchání. Ve srovnání s jinými materiály dosahuje prodyšnosti dvě stě litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu. Jedná se o tenkou textilii obsahující nanovlákennou strukturu. Účinnost filtru Nano Med Clean proti virům potvrdila certifikátem (VFE – Viral Filtration Efficiency) respektovaná laboratoř Nelson Labs v USA. Základem ochranného filtru je jedinečný a vysoce účinný materiál AntiMicrobe WEB R se záchytem virů vyšším než 99,9 %, který vyvinula technoložka Marcela Munzarová, spoluautorka desítek patentů a užitných vzorů: “Výsledkem našeho snažení je Nano Med Clean, který svého uživatele spolehlivě ochrání a je při nošení komfortní. Nemáte z něj večer otlaky na tváři, kožní reakce, neváží kilogram a vydržíte v něm celý den.”

NANOSPOL je výrobně-obchodní firmou, která spojuje výzkum a vývoj v oblasti nanotechnologií a vlastní technologicky vyspělou textilní výrobu s dlouholetou tradicí. Jsme specialisté na permanentně antibakteriální, tedy trvale bezzápachové oděvy vyrobené z vysoce kvalitních přízí obsahujících aktivní nanočástice přímo ve vlákně. 

Přinášíme na trh a stále rozvíjíme revoluční výrobky, mezi kterými vynikají termoizolační oděvy, antibakteriální úplety, spodní prádlo, funkční prádlo, šátky a roušky a a také ponožky pod vlastními značkami NanoBodix® a NanoSox®. Všechny naše produkty jsou vyrobeny v České republice a jejich vysoká užitná hodnota vám zajistí jejich dlouhodobé a bezproblémové používání. 

Podílíme se na vývoji nových variant a následně nových produktů pro stále dokonalejší oděvy a doplňky. Spolupracujeme s výzkumnými ústavy a přinášíme na trh speciální výrobky využívající nanotechnologie a vědecké poznatky. Jsme hrdí na naše nehořlavé spodní prádlo pro hasiče, speciální prádlo pro děti s atopickým ekzémem, outdoorové termoprádlo, anatomicky vypracované ponožky, funkční prádlo i doplňky pro ochranu zdraví.

www.nanospol.cz