VIENETTA

By  |  0 Comments

VIENETTA se těší velkému zájmu

Pro mnoho z nás, nejen v textilním průmyslu, je nyní nelehká doba. Přesto musíme s potěšením konstatovat, že se to netýká úplně všech. Díky kontaktům s internetovými obchody a především díky plynulým dodávkám od obchodních partnerů z Turecka, se propady tržeb této značky nedotkly a dokonce na našem trhu zaznamenala vyšší obraty oproti stejnému období v uplynulém roce.

Paní majitelka firmy Petra Smetanová je velice ráda, že se výrobky, které dodává na náš trh již 14 let, těší velkému zájmu a zůstali jste jim věrni i v době, kdy jste své kamenné obchody museli uzavřít, a vaši jedinou šancí alespoň nějak fungovat, zůstaly e-shopy.

Nyní se vše pomalu vrací do běžných kolejí a firma, díky pružnosti tureckého výrobce, je připravena i nadále plnit vaše potřeby díky zajímavým kolekcím pyžam jak pro dospělé, tak i ty nejmenší. Na e-shopu www.cotton-shop.cz najdete převážně bavlněná pyžama, noční košile a župany pod značkou Vienetta. Vše v  barvách a střizích, podle nejnovějších trendů.

Ti obchodní partneři, kteří značku Vienetta důvěrně znají, vědí, že její výrobky jsou kvalitní, dodací lhůty krátké a komunikace s dodavatelem pružná. A ti, co se s ní ještě neseznámili, mají nejvyšší čas. Tak směle do toho!