ZNAČKA VIENETTA / PETRA SMETANOVÁ

By  |  0 Comments

ZNAČKA VIENETTA

Kolekce turecké značky Vienetta se na českém trhu objevují již dlouhých 14 let. Výrobky z jejich kolekcí jsou velice žádané díky kvalitním materiálům, neotřelým potiskům a v neposlední řadě profesionálnímu přístupu distribuční firmy paní Petry Smetanové.

Na výrobcích se objevují s každou novou sezonou nové potisky. Často velice úsměvná tématika se již stala poznávacím znamením této značky. V kolekcích najdete vždy dokonale sladěné horní a spodní díly pyžam, noční košile, župany, ale i domácí oblečení pro malé i velké.

Značka Vienetta je správnou volbou pro všechny, kteří se chtějí cítit příjemně a pohodlně v domácím prostředí. Široký výběr modelů, střihů i potisků uspokojí všechny kategorie žen, mužů i dětí. Její výrobky pomáhají zvyšovat obrat již mnoha obchodů v ČR. Pokud značku Vienetta ještě nemáte ve svém sortimentu, lze ji získat velice snadnou formou na www.cotton-shop.cz , kde vám budou při vašem výběru nápomocni radou a zkušenostmi z mnohaletého prodeje tohoto sortimentu.

Vzhledem k současné situaci, kdy mnoho lidí tráví více času doma, patří tento sortiment mezi nejžádanější artikly. Pokud se rozhodnete pro nákup výrobků této značky, čeká vás ještě jedno milé překvapení a to v podobě cenové dostupnosti.