GORSENIA

By  |  0 Comments

Letos jaro a léto ohlašují nový začátek a čas znovuzrození. Samozřejmostí budou velkolepé návraty ke známým a oblíbeným trendům. Hlavní inspirací pro vytvoření naší kolekce je jemná a romantická žena, která je ztělesněním krásy, citlivosti a nevinnosti. Dominantními vzory bude vegetace v různých podobách. Leitmotivem našich projektů je organičnost a návrat k přírodě. V kolekci budeme moci vidět výrazné geometrické a květinové ornamenty.

 

Při pohledu na model Diana by se dalo říci „rozvážný a romantický“, uchvacující svou lehkostí a geometrií. Tento střih je určen milovnicím měkkých podprsenek z kategorie „nude”. Kombinaci jemnosti se svůdnými černými pruhy ocení každá žena se středním a velkým poprsím.

 

Zůstaneme-li u tématu geometrických motivů, stojí za to věnovat zvláštní pozornost našemu modelu Celine, který vychází ze známého a nejprodávanějšího modelu Paradise. Fanynky vzorů si budou moci zamilovat naše pepito, které je považováno za jeden z nejznámějších vzorů v historii módy. Klasický, černobílý drobný kostkovaný vzor je po generace považován za vzor jemnosti a elegance.

 

Kolem modelu Allison nelze lhostejně přejít – je to elegantní, měkká, pudrově růžová podprsenka, zdobená tmavě modrou výšivkou s leskem připomínajícím korálový útes. Celou strukturu na výstřihu doplňuje propracovaná kompozice nastavitelných ramínek.