MERCATO

By  |  0 Comments

LEMAX MODELUJÍCÍ ŘADA

Lemax Lingerie Modelující Linie představuje modely tvarující postavu. V této kolekci jsou využívány prodyšné materiály z ušlechtilých mikrovláken s využitím elastických vláken v nejnovějších 3D technologiích, zachovávajících funkčnost ve všech směrech. Technologie 3D pletenin umožňuje aktivní přizpůsobení spodního prádla tělu s modelovacími funkcemi při zachování celodenního komfortu. Nová technologie pletenin s plochými okraji nevyžaduje obšívání nohaviček.

Série PERFECT BODY dokonale vytvaruje celý trup – břicho, boky, hýždě, záda, vykreslí linii pasu a zároveň napomáhá ke správnému držení těla.

  

 

PERFEKT BODY

Model BODY PERFECT 1021 je vyroben z moderního „3D” úpletu – jehož funkčnost je zachována ve všech třech směrech (délka, šířka i šikmý úhel). Body s ramínky, které lze upravit také pro nošení s podprsenkou disponují zesílenou přední částí a boky.  Je zde využita nová technologie pletenin s plochými okraji, které nevyžadují obšívání nohaviček. Pohodlí při nošení zajišťuje hygienická bavlněná vložka a dvoustupňové zapínán í. Body se i pod těsným oblečením stává neviditelným. Formuje postavu a pomáhá udržovat správné držení těla.

K dispozici je v barvě černé a béžové, ve velikostech S, S / M, M, M / L, L, L / XL, XL, XL / 2XL, 2XL