SOAK WASH

By  |  0 Comments

 

V reakci na neustálý nedostatek času, potřebu pečovat o choulostivé materiály a životní prostředí, byl vytvořen bezoplachový inovativní prací prostředek SOAK WASH. Díky němu se každodenní praní stává jednoduchým, ekologickým a příjemným.

Když investujeme do spodního prádla, jak každodenního, tak i pro speciální příležitosti, způsob, jakým ho pereme, ovlivňuje, jak dlouho nám vydrží. Praní s běžnými pracími prášky je pro jemná vlákna prádla příliš agresivní a zkracuje jeho životnost. Soak Wash zajistí, že i ty nejnáročnější materiály si zachovají své vlastnosti. Tento inovativní produkt pere, osvěžuje a chrání spodní prádlo, plavky, svetry, sportovní spodní prádlo a vše, co vyžaduje zvláštní pozornost. Soak Wash je navíc vhodný i na čištění štětců na make-up, koberců nebo polštářů, takže již nemusíme kupovat několik produktů, protože jeden dokáže uspokojit všechny naše potřeby.

Bezpečný pro pokožku

Soak Wash je revolucí na trhu pracích prostředků. Jeho složení bylo vyvinuto na bázi rostlinných částic. Je 100% ekologický, celý vyrobený z ekologicky šetrných komponentů. Dokonce i láhev a etiketa jsou plně recyklovatelné. Výroba probíhá v certifikovaném zařízení Health Canada Skincare. Složky tohoto pracího prostředku jsou jemné a bezpečné pro pokožku.

Ekonomický

Již po prvním použití prostředku máme možnost ušetřit nejen čas, ale i peníze. Potřebujete pouze 1 odměrku na ruční praní a 2 odměrky na praní v pračce nastavené na program pro praní jemného prádla. Velká, ekonomická láhev (375 ml), vystačí až na 75 pracích cyklů!

Jedná se o bezoplachový produkt, který umožňuje rychlé a velmi snadné použití. Nepění moc, ale čistí perfektně. Oblečení stačí namočit do vlažné vody a přidat tekutinu. Částice tekutého složení sbírají nečistoty z tkaniny, „přilepují” je k vodě a zanechávají vaše spodní prádlo dokonale čisté.

 

Jak prát?

Jemné prádlo je vhodné prát ve vlažné vodě, protože vysoká teplota ničí elastická vlákna, která jsou zodpovědná za podporu prsou a udržení původního tvaru podprsenky nebo plavek. Zapínejte háčky, abyste zabránili případnému zatržení jemných tkanin. Přidejte 5ml prostředku Soak Wash do misky s vlažnou vodou, ponořte spodní prádlo, počkejte 15 minut, jemně vymačkejte vodu a praní je hotové!

Soak Wash je moderní a ekologický způsob péče o jemné spodní prádlo. Byl vytvořen pro věci, které milujeme. Tekutina udrží i ty nejchoulostivější tkaniny po dlouhou dobu v perfektním stavu a praní učiní čistým potěšením.

Distributorem značky Soak je So Chic – info@sochic.pl, tel. 0048 55 272 60 40.