UNIKAT

By  |  0 Comments

 

Rodinná firma UNIKAT

Unikat je rodinná firma se sídlem ve Štětíně, která působí na polském trhu od roku 1995. Od začátku si důsledně buduje pozici národního lídra, neustále obohacuje nabídku o nové produkty. Skutečnost, že se jí daří plnit požadavky žen nejen v Polsku, ale i v Evropě, je činí hrdými na jejich práci.

Designové oddělení sleduje nové trendy a analyzuje světové módní trhy. Mobilizuje je to k hledání elegantních a jemných krajek, které dokonale zahalí ženská těla, a také vhodných materiálů, které umožní zachovat jedinečný komfort. Výhodou je také to, že firma spolupracuje s inovativními a nejlepšími dodavateli krajek a pletenin na světě.

Značka realizuje touhy i těch nejnáročnějších žen a nabízí spodní prádlo, jehož krásný vzhled není jedinou předností. Výrobky jsou shodně s názvem značky ,,unikátní” díky neustále zdokonalovaným střihům, vynikajícím užitným hodnotám, široké škále modelů a barev z jemných a šetrných materiálů určených i pro citlivou pokožku. Dokonalé zpracování je zaručeno nejmodernějšími stroji a zkušenými zaměstnanci.

Přestože společnost neustále roste – atmosféra se nezměnila. Firma začínala jako malá šicí dílna a nyní zaměstnává několik desítek švadlen. Provozuje také velkoobchod, internetový obchod, oslovuje obchody se spodním prádlem a oblečením a braftingové salony. Značka reaguje na všechny potřeby  klientů a nikdy jí nejsou lhostejné důležité záležitosti.