CORNETTE

By  |  0 Comments

Polská značka Cornette

Posláním značky je vytvářet denní a noční prádlo, které odpovídá nejen potřebám těla, ale je také módní a komfortní.

V kolekcích najdete mimo jiné boxerky pro chlapce a muže, pyžama pro muže, ženy a děti. V nabídce nechybí ani široký výběr modelů určených pro ženy oblejších tvarů.

Ženskost má mnoho jmen, ale vždy stejnou přirozenou krásu. Výrobky značky podtrhují osobnost tvorbou jedinečných dámských pyžam. Záleží jí na tom, aby se zákaznice cítili pohodlně a žensky!

Poznávacím znakem je rozmanitost a důmyslný design spojený se skvělým střihem, díky kterému jsou pánské boxerky velmi oblíbené.

Individualitu zdůrazňuje navrhováním dětských vzorů, ve kterých se děti přenesou do světa pohádek.

Výrobky Cornette jsou vyráběny převážně z bavlněného úpletu, profesionálně zpracovaného tak, aby byl jeho konečným výsledkem prémiový produkt, elasticita, hladkost a byl příjemný na dotek.

Společnost má vlastní pletařskou dílnu a doplňky nakupuje od prověřených výrobců, kteří mají na své výrobky certifikáty.

Kolekce jsou vytvářeny kreativními designéry plnými zajímavých inspirací a týmem zkušených konstruktérů, kteří dávají jednotlivým liniím charakter.

Jako každá kolekce od značky CORNETTE je i ta pro letošní podzim a zimu plná nových střihů a designů. Kvalitní pyžama a domácí oblečení si získala již mnoho věrných zákazníků i na českém trhu.

Značka obléká nejen ženy a muže, ale celou rodinu.

Cornette je polská firma a šije 100% svých výrobků v Polsku!

 

www.cornette.pl