LISCA

By  |  0 Comments

Lisca Fashion Show pro jaro – léto 2023: Hédonismus, láska a vzpoura

 

Portorož, 23. června 2022 – Po několika letech oddechu uspořádala Lisca opět módní odpoledne v Portoroži. Na tradičním setkání obchodních partnerů z více než 20 zemí v Grand Hotelu Bernardin Lisca poprvé představila módní trendy, které v příštím roce zaujmou naši pozornost. Různorodou kolekci navrhly designérky Lisca Melita Letnar, Suzana Gorišek, Maja Nedič a Sofija Urumović pod vedením kreativní ředitelky Maji Ratajc a vývojové ředitelky Janji Tratar. Přestože byla akce primárně určena pro obchodní partnery ze zahraničí, v prvních řadách jsme zaznamenali i některé známé slovinské influencery (celebrity).

 

Jaká módní inspirace nás tedy čeká příští jaro a léto?

Jak od kolekce plavek očekáváme, tato přináší svěží módní mix květinových vzorů, zvířecích potisků a jednobarevných variací na pláž… Kolekce plavek Lisca pro léto 2023 je opět jedinečná, odvážná a speciální. Nutí nás to nahlédnout hluboko do sebe a odvážit se na pláži vyjádřit svou pravou podstatu – ať už je divoká nebo harmonicky čistá. Kolekce na léto 2023 přináší pestrou, ale nositelnou paletu osvědčených střihů – od romantické sentimentality v květinových potiscích, přes flirtování se 70. léty a výbušnými barvami, neobvyklými liniemi a vzory, které se vymykají všem standardům, až po odvážné, prim. zvířecí motivy, které vybízejí ke vzpouře tím, že v nás probouzejí divokou kočku, i koloristicky rafinované vzory, které smyslně zvýrazňují siluetu a nutí nás proniknout hluboko do vlastního já a hledat vnitřní harmonii.

 

Kolekce spodního prádla Lisca nás příští rok potěší svou něhou a romantikou. Samozřejmě se neobejdeme bez rafinovaných detailů – ať už jde o zapínání, průhlednost nebo luxusní výšivky. Ale tato kolekce staví na první místo nás, ženy – a naše pocity. Pestrý výběr osvěžujících poutačů i těch pohodlných, osvědčených kousků, ke kterým se stále vracíme – ale v nových verzích, které přinášejí osvěžující módu, a přitom zachovávají rovnováhu mezi výraznými, energickými barvami, trendy dvoubarevnými akcenty a jemnými pastelovými odstíny. Některé prvky mají samozřejmě v kolekci své stálé místo a výběr spodního prádla si bez nich jen stěží představíme. Milovníci krajek a květinových motivů, stejně jako milovníci věrných přírodních materiálů a lehkých střihů, nebojte se… Příští jaro přináší dostatek osvěžujících a svůdných možností pro všechny.

 

Módní přehlídka Lisca nejenže odhalila zcela novou kolekci pro jaro a léto 2023, ale také nám připomněla, že můžeme vystoupit ze škatulky, naslouchat samy sobě a změnit svět – i když je to jen svět kolem nás. A že je móda určena všem postavám, těm s většími či menšími křivkami, bylo patrné z výběru dívek, které se po přehlídkovém mole procházely.

www.lisca.cz