VRACÍME SE DO LODŽE

By  |  0 Comments

 

Příští ročník Salonu Bielizny se bude konat první zářijový víkend opět v hale Expo v Lodži al. Politechniki 4. Návrat do lodžské lokality přivádí zpět mezi vystavovatele mnoho firem. Bude to šťastný 13. ročník festivalu spodního prádla pod patronací Módnej Bielizny.

V dobré společnosti

Na veletrhu se setkáme se značkami, které dobře známe z předchozích ročníků, kde představují svoje kolekce. Patří mezi ně Gorsenia, Ava, Anita, Gaia, Miss Fabio, Julimex, Ewa Bien a Cornette. Po pandemické přestávce se k nám také s novými kolekcemi na jaro/léto 2023 vrací Alles, Kinga, Sensis, Naturana, Samanta a Felina. Představí se také noví vystavovatelé, jako je Vienetta Secret nebo Momenti per Me. Připravuje se edice opravdu bohatá na značky a kolekce!

Na správném místě

Po přestávce způsobené pandemií se vracíme na staré místo konání veletrhu v Lodži, do haly Expo. Budova určená pro akce typu Salon Bielizny poskytne vystavovatelům i hostům odpovídající komfort. Tři tisíce metrů čtverečních plochy, tržní restaurace, elegantní foyer – už se nemůžeme na setkání s vámi v Lodži dočkat.

S dobrými lidmi kolem sebe!

Dobře víme, že Salon Bielizny, jeho atmosféru, jedinečný charakter a styl tvoří především lidé. Nejen vystavovatelé, ale i hosté, kteří každoročně přijíždějí na dva dny, aby se setkali, seznámili se s novými kolekcemi a vyměnili si zkušenosti. O to více počítáme v září s výjimečnou návštěvností. Čím více nás bude, tím lépe. Na všechny, kteří se objeví v Salonu Bielizny v Lodži, čekají další atrakce: bezplatné semináře s odborníky (známými a oblíbenými z minulých ročníků i zcela novými), drink bar, který si oblíbili účastníci minulého ročníku, s lahodnými koktejly zdarma, fotostěnami a novým prostorem – fórem pro setkání se spodním prádlem, které se vám, doufáme, bude líbit jako doplněk k veletrhu.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE:

KDE?

Hala Expo, al. Politechniki 4, Lodž

KDY?

03.09.2022 10-18

04.09. 2022 10-15

JAK SE ZAREGISTROVAT?

Bezplatná registrace na veletrh probíhá prostřednictvím webu targi.salon-bielizny.com

Po registraci obdržíte osobní vstupenku na veletrh. S nadcházející edicí jsme zavedli novou vymoženost v registraci – možnost přidat více vstupenek k jedné registraci. Nyní stačí, aby obchod/firma zaregistrovala jednu osobu a bude moci přidat další účastníky do svého profilu uvedením pouze jejich jména a příjmení. Podobně lidé, kteří již mají účet, budou moci po přihlášení přidávat další návštěvníky veletrhu do svého profilu.

Před veletrhem na platformě fairi.salon-bielizny.com naleznete užitečné informace o veletrhu – interaktivní mapu, katalogy vystavovatelů, harmonogram seminářů a doplňkových akcí.

Šatna

Na výstavišti je šatna, kde si můžete odložit své věci.

Nápoje a jídlo

Zveme Vás k využití cateringu připraveného v Salonu Bielizny (káva, čaj, nápoje). Večeře a další občerstvení a nápoje budou k dispozici v restauraci Congresowa v hale Expo.

VÍCE INFORMACÍ

www.salon-bielizny.com

Jste srdečně zváni!