ESOTIQ – Esotiq Partner Store

By  |  0 Comments

Otevřete si ESOTIQ Partner Store v České republice nebo na Slovensku.

Značka ESOTIQ & HENDERSON je na trhu již přes 20 let. V Polsku má gigant se spodním prádlem přes 260 vlastních a franšízových obchodů a již několik let úspěšně otevírá nové pobočky mimo Polsko. V nabídce prodejen ESOTIQ najdete kromě spodního prádla kolekci domácího oblečení, pyžama, plavek a kosmetiky.

ESOTIQ je značka spodního prádla pro energické, moderní a sebevědomé ženy. Jejím posláním je modelovat ženské tělo spodním prádlem propracovaným do každého detailu! Aby se ženy při nošení vždy cítily sebevědomě a výjimečně. To je možné díky více než 20 letým zkušenostem s konstrukcí podprsenek, které značka vytváří z těch nejlepších materiálů v souladu s uměním brafittingu, tedy profesionálního přizpůsobení spodního prádla na tělo. Moto značky: perfektně sladěná podprsenka znamená pohodu a každodenní pohodlí.

Společnost nabízí svým zahraničním partnerům možnost otevření prodejen ESOTIQ.

Potenciální obchodní partner může od počátku počítat s poradenstvím při výběru vhodné lokality a možností zúčastnit se jednání o obchodních podmínkách. Celý proces otevírání je koordinován, lze počítat se zajištěním projektu showroomu a také s možností zajištění dodavatele zařízení v případě, že by klient chtěl vyrobit nábytek v Polsku. Potenciální obchodní partner nemusí mít praxi – veškeré znalosti může získat při školení. Nejdůležitější je odhodlání podnikat.

ESOTIQ klade velký důraz na podporu prodeje prostřednictvím školení zaměstnanců, sdílení unikátního know-how a rozvoje produktové nabídky ve spolupráci s vynikajícími specialisty v módním průmyslu.

Zjistěte, jak otevřít salon ESOTIQ, napište na: export@esotiq.com.

www.esotiqhenderson.com