LAMIDO

By  |  0 Comments

Vsaďte na české bavlněné noční košile a pyžama od Lamido

Kvalitní noční košile zde šijí už téměř tři desítky let. První košilky od jejich šikovných švadlen se na trhu objevily už v roce 1993. Od té doby vznikl v místní šicí dílně v Sebranicích u Litomyšle nespočet variant dámských i pánských nočních košil, které si zákazníci oblíbili především pro jejich pohodlný střih a příjemný materiál. Nejčastěji se v nabídce objevují košilky a pyžama ze stoprocentní bavlny, které jsou na spánek ideální.

Také ženy s plnoštíhlou postavou mají z čeho vybírat. Většina produktů, které v sortimentu naleznete, je dostupná i v nadměrných, nebo chcete-li plus-size, velikostech. Ze sortimentu tak můžou vybírat osoby štíhlé i plnoštíhlé postavy. Velkou výhodou prádla od Lamida jsou kvalitní střihy, které jsou plus-size velikostem perfektně přizpůsobeny. Oblečení proto opravdu sedí.

I když to možná vypadá trochu nezvykle, kromě pyžam mohou pánové na spaní zvolit i pánskou noční košili. Ta může být pro někoho pohodlnější variantou, protože na rozdíl od pyžamových kalhot nemá v pase žádnou šňůrku nebo gumu. Říká se, že kdo jednou košili vyzkouší, k pyžamu už se nevrátí.

V sortimentu najdete domácí oblečení, dámské kalhoty i halenky. Oblíbené jsou i šaty, v nabídce mají jak elegantní, tak i příjemné bavlněné šaty na doma. Pánové ocení tílka ušitá ze stoprocentní bavlny. Nechybí spodní prádlo pro dámy, jako jsou spodní košilky, bavlněné kalhotky a také kombiné a spodničky, které dnes už seženete málokde. Na jejich e-shopu koupíte dokonce i termoprádlo.

 www.lamido.cz