LISCA

By  |  0 Comments

LISCA SWIMWEAR SS 2023 – KLÍČOVÉ TRENDY

Když se metaverse setká s postpandemickými festivaly, do centra pozornosti se dostane hédonistické zdobení. Tekutý lesklý potisk symbolizuje svobodu a sebevyjádření. Monokiny jsou dokonalými moderními plavkami ve tvaru mořské panny, stejně jako festivalovým kouskem, pokud jsou využity v kombinaci s výrazným retro efektem.

Jasné a syté tóny jsou klíčové pro plážové i festivalové oblečení.

Barevné plavky Lisca Cheek se správnými doplňky nabízejí možnost kompletního sladění outfitu na pláž, festival i mimo ně.

Vintage potisk ve výrazných a jasných barvách skvěle vynikne jak na plavkách Lisca, tak i na plážovém oblečení. Vrstvené průsvitné materiály jsou i nadále velmi oblíbené na přehlídkových molech a perfektně fungují jako modulární stylingový kousek festivalového oblečení i jako skvělý plážový outfit. Po pravdě řečeno,  vintage potisk lze nosit od hlavy až k patě, od bikin po plážové doplňky, na pláži i v baru.

Moderní pohled na Brigitte Bardot a francouzskou riviéru se staly inspirací ke stvoření elegantní série plavek a plážového oblečení Lisca. Primární barvy jako červená, modrá a žlutá a výrazné modrobílé nebo černobílé pruhy jsou typické pro námořnický styl. Pro svěží styl jsou důležité detaily jako mašle, velké jednobarevné řetězy nebo zlaté doplňky.

www.lisca.cz