TARO

By  |  0 Comments

Pyžama pro celou rodinu

Značka Taro oblékne v jarní a letní sezoně celé rodiny do krásných a pohodlných pyžam, jejichž barvy a vzory oživí každou letní noc, a moderní střih a design se navíc bude skvěle hodit i po zbytek dne jak doma, tak i na zahradě nebo na dovolené. V letošní sezoně firma rozšířila svou nabídku o nové druhy pletenin se zajímavou texturou, jako je např. béžová vafle, která se objevuje v županu anebo sportovním pyžamu Lara. V setech a košilích kolekce homewear nechybí ani mušelín v barvě špinavě růžové a grafitové, který lze směle využít i pro každodenní stylizace.

Pyžamo Sophie je komplet s žerzejovou halenkou s výstřihem do písmena V, v bílé a černé barvě v kombinaci s malinově růžovými kostkovanými šortkami zakončenými volánem. Součástí kolekce je také sportovní komplet s delší halenkou se spadlou linií ramen z žerzeje, v kombinaci s legínami z pleteniny s pruhem v pastelové barvě. Designově je kolekce velmi rozmanitá – je tu téma zvířecích motivů přímo z Afriky, nebo téma ananasů zakomponovaných do prvků ve stylu safari, nebo více grafický černobílý panter, zvířecí motivy kočičích tlamiček, pudrově růžové nebo černé puntíky na modrém pozadí v podobě usmívajících se smajlíků. Perfektním setem na letní večer jsou pyžama pro celou rodinu s motivem popcornu na černém pozadí. Kolekce má také spoustu smyslných akcentů, které tvoří propracovaný střih, ale také správný výběr látek jako je ušlechtilá viskóza v barvě kakaa v kombinaci s romantickými krajkovými doplňky. Kolekce zahrnuje také klasiku v moderní verzi pro mladé i zralejší ženy až do velikosti 6XL, kde dominantními prvky jsou originální květiny na tmavě modrém, vínovém nebo bílém podkladu.

Mezi pánskými vzory v rodinných setech najdeme Batmana nebo kreslená autíčka na bílém podkladu v kombinaci s námořnicky modrými kraťasy. Nechybí ani klasické pyžamo, které bude slušet každému muži bez ohledu na věk.

www.taro.pl