IKAB

By  |  0 Comments

PLAVKY SLOVENSKÉ ZNAČKY IKAB

Plavky se staly již před několika lety nezbytnou součástí každého šatníku. Dokonale sladěné barvy, originální potisky, propracované střihy – to jsou devizy značky IKAB. V každé kolekci najdete plavky pro malé i velké, pro dámy i pány, pro holky i kluky. Firma klade důraz na kvalitu materiálů a perfektní zpracování. V nabídce si vybere každý od nejštíhlejší postavy až po plnoštíhlou, záleží jen na volbě střihu a provedení, které dokonale zvýrazní přednosti, a naopak zakryjí nedokonalosti.

Odvážné střihy a vzory jistě ocení ty odvážnější dámy, ty méně odvážné zvolí spíše klasiku jak v barvách, tak střizích. Děvčata zase ocení mladistvé střihy s nevyztuženými košíčky nebo ramínky zavazujícími se za krkem. K dispozici jsou plavky jednodílné i dvoudílné, sportovní i elegantní. Kolekce zahrnují plavky vyztužené i nevyztužené, trojúhelníkové střihy, bikiny, tankini, plavky s vysokými kalhotkami, stejně jako s těmi zavazovacími na bocích. Všechny vrchní díly, kromě těch trojúhelníkového střihu, mají posuvná ramínka, která umožňují nastavení potřebné délky. Všechny spodní díly plavek jsou minimálně v krokové části opatřeny podle hygienických norem podkladovou látkou.

Široký výběr plavek najdete také v sekci plavek pánských a chlapeckých. Lze vybírat ze střihů slipového nebo plavek typu boxerky. Kombinace jednobarevných a barevných materiálů je rozhodně tou správnou volbou. Plavky jsou slušivé a pohodlné zároveň.

K dámským plavkám lze také volit doplňky například v podobě parea, které umožňuje široké využití jak na pláži, tak mimo ni. Všechny produkty značky IKAB jsou vyrobeny výhradně na Slovensku.

www.ikab.sk