MOMENTI PER ME

By  |  0 Comments

Momenti Per Me je mladá polská značka, která byla založena v roce 2020 třemi nadšenci do světa módy a spodního prádla.

Kolekce jsou určeny všem ženám a najdete v nich elegantní pyžama, hřejivé župany, pohodlné soupravy i smyslné noční košile, do kterých se zamilujete na první pohled.

Každá kolekce je navržena a ušita výhradně v Polsku. Značka Momenti Per Me podporuje polský textilní průmysl, spolupracuje s těmi nejlepšími v oboru a nebojí se výzev. V každé fázi přípravy kolekce věnuje zvláštní pozornost vysoké kvalitě – aby mohla nabízet jedinečný produkt. Pečlivě sleduje nové trendy, hledá krásné, nadčasové kombinace a vždy nabízí něco, v čem budete jistě vypadat žensky, stylově a elegantně.

„Momenti Per Me“ je v italštině doslova „Chvíle pro mne“ – tento název dokonale odráží povahu kolekcí této značky a touhu pozvat vás do světa zaslouženého odpočinku v atmosféře krásy a ženskosti.

Motto zní: Tvoříme pro vás s vášní.

Čím vyniká? Zaměřuje se na detaily, velmi pohodlné, úhledné střihy jemné povrchové úpravy a jemné barvy, které dokonale ladí s pokožkou a podtrhují ženskost. Selektivně vybrané úplety a látky hýčkají pokožku, starají se o relaxaci a zaručují dokonalý odpočinek během spánku.

Tvůrci značky si zakládají na tom, aby každý, kdo si oblékne jejich noční prádlo vypadal krásně, jedinečně a módně. Vstupte do světa Momenti Per Me. Dotek přírodní jemné bavlny, obejmutí hebkého županu, ve kterém si lze v každé chvílí vychutnat ranní kávu, si získá veškeré sympatie. Mimořádně krásný hedvábný satén s jemnou září, umožní každé ženě cítit se jako královna.

Momenti Per Me – najděte si chvilku pro sebe!

www.momentiperme.com