NATURANA / EUROFASHION

By  |  0 Comments

SÍLA KOMFORTU ANEB NA POHODLÍ ZÁLEŽÍ

NOVÁ KOLEKCE NATURANA PODZIM-ZIMA 2023/2024

SOLUTIONS: Řešení pro všechny malé problémy

Jak název napovídá, řada Solutions od NATURANY nabízí řešení. Řešení pro malé problémové oblasti, u kterých někdy chceme trochu švindlovat. Funkční podprsenky a kalhotky zabalené do moderního vzhledu poskytnou své nositelce potřebnou podporu a nabízejí pohodlný pocit. Sidesmoother je jedním z nejoblíbenějších modelů, který se stal bestsellerem. Nabízí podporu tam, kde ji ženy potřebují a jako mávnutím proutku mizí nechtěné malé hrbolky v podpaží a na zádech. Milovnice jemných barev si zamilují novou světle zelenou. Spolupráce s textilním designérem Erichem Biehlem přináší vzrušující celoplošný zvířecí potisk v jemných odstínech červené a růžové. Perfektní pro kombinaci s barevně sladěnou kolekcí loungewear Big Break.

SÉRIE MONDAY: Oslavujeme individualitu, a to každý den

S novými dvoubarevnými modely může být někdy nevítaný začátek týdne konečně zábavný. Nový týden začínáme se svěžími barvami a lehkostí. Moderní burgundský odstín se potkává s růžovou malinovou ve stylu color blocking. Barvy působí jako svěží ranní vánek, takže s pohodlím a stylem začínáme ráno s pozitivním myšlením, které nás energicky provede celým pracovním týdnem. Podprsenky ze série Monday nabízí do čtyř směrů vysoce pružný materiál, čistý střih, módní tylové detaily a poskytují podporu tam, kde je potřeba.  

BIG BREAK: Středem zájmu je relaxace

Sérii loungewear oblečení Big Break od NATURANY byste mohli nazvat téměř „klasickou“. Již několik sezón je oblíbenou společnicí všech žen, které milují jednoduché kousky s vysoce kvalitním materiálem. Viskóza je vyrobena z bambusové celulózy, a proto je na pokožce příjemně hebká a jemná. Síťované vsadky byly vždy diskrétním detailem tón v tónu. Nyní ale přichází s výrazným kontrastem, který skutečně upoutá pozornost. Módní burgundská s malinovou pozvednou každý trénink nebo relaxaci na novou úroveň.

Naturana ve svých 13 pobočkách v Evropě, Kanadě a Hong Kongu zaměstnává přes 700 lidí a své výrobky prodává ve 40 zemích. Produkty jsou nejen vysoce kvalitní a extrémně komfortní, ale jsou přesně tím pravým pro uspokojení potřeb zákazníků. Širokou nabídku prádla a plavek najdete na www.naturana-plavky-pradlo.cz. Navštivte také partnerský e-shop www.hobi-style.cz