MOMENTI PER ME

By  |  0 Comments

Nová éra pletenin – kolekce „ECO-responsible“. Krása v souladu s přírodou.
MP: Vysoce kvalitní přírodní materiály, které nezpůsobují alergie ani podráždění a jsou bezpečné pro pokožku i životní prostředí, jsou skutečným pokladem. Jaké novinky připravila značka Momenti Per Me pro své zákazníky v letošní sezóně?
MPM: V letošní sezóně se zaměříme především na nadčasový, krásný styl našich pyžam v kombinaci s těmi nejlepšími pleteninami, tzv. „Úplety nové generace“, které jistě okouzlí i ty nejnáročnější zákaznice. Doposud naše kolekce obsahovaly měkkou bavlnu, včetně biobavlny, ušlechtilý len a jemnou viskózu – nyní děláme směle další krok vpřed – představujeme pleteniny, které se o naši pokožku budou starat, hýčkat ji a umožňovat cirkulaci vzduchu v horkých dnech, a v chladnějších dnech poskytnou dodatečnou ochranu proti tepelným ztrátám, ale zároveň zdůrazní to, co je pro Momenti Per Me důležité, že eko materiály jsou pro nás nejen trendem, ale i vědomou volbou, která přispívá k pozitivním, globálním změnám.
Jaké máme novinky? – například hedvábný na dotek Tencel a bavlnu v kombinaci s konopnými vlákny – výjimečně dokonalé pro spánek. Věříme, že každá z našich klientek si zaslouží to nejlepší a budování společné odpovědnosti a péče o naši planetu je skvělou iniciativou, jejíž součástí Momenti Per Me již je. Naše pyžamo Esme Cannabis je projekt realizovaný v souladu s nejnovějšími trendy – jemnost pískově béžové v kombinaci s barvou roku 2024 Peach Fuzz – jemné, subtilní, sametové – plné neuvěřitelné ženské síly – celek tvoří fascinující duo. Měkká bavlna a konopná vlákna v ušlechtilé, vynikající kompozici. Čistota formy a mimořádná kvalita.
Esme Cannabis Pyjamas, Momenti Per Me: fotografie
Používáme materiály s certifikáty OEKO TEX Standard 100 a GOTS – bez jakýchkoli chemických látek, plně přírodní, tím chráníme jak životní prostředí, tak naši pokožku. Měníme módu spodního prádla k lepšímu. Pyžamo Keep Secrets Tencel je subtilní elegantní pyžamo s halenkou z tencelu. Tencel se získává z dřevní celulózy, konkrétněji z eukalyptové kůry, a byl již oslavován jako vlákno nové doby – prokázalo se, že vývoj bakterií lze omezit zcela přirozeným způsobem, bez jakýchkoli chemických přísad, takže je ideální pro lidi, kterým záleží na naprosto zdravém hygienickém spánku, hodí se pro každý typ pokožky. Pyžamo Keep Secrets Tencel perfektně sedí – je skvělou volbou pro jakýkoli typ postavy, je stylové, svůdné a výjimečně měkké.
Keep Secrets Tencel, pyžamo Momenti Per Me: fotografie
Materiály nadcházejících sezón, ekologie, pohodlí, krása a ženskost – to je to, co přivítá zákaznice značky Momenti Per Me od prvního okamžiku. Tak neváhejte!
www.momentiperme.com