NATURANA

By  |  0 Comments

NATURANA VÍTÁ NOVÉ MYŠLENKY

Tak lze charakterizovat novou kolekci plavek 2020 značky NATURANA zcela výstižně. Na první pohled se zdá být vše při starém, ale nová kolekce je plná překvapení, která se často odhalí až na druhý pohled. To však neznamená, že by kolekce postrádala odborné znalosti, zkušenosti i osvědčený rukopis. Naopak, kolekce si hraje s rozmanitými potisky v jasných barvách a módními střihy, které padnou jako ulité.

 

ZPĚT KE KOŘENŮM

V kontrastu s loňskou kolekcí se modely představují v monochromatické jednoduchosti, zatímco poskytují velký prostor pro hru se střihy, barvami a materiály. Jemné mikrovlákno nabízí ten pravý komfort. Neobvyklá barevnost černá/hnědošedá a modrá/černá zvýrazňuje orientaci celé série na módnost. Nabízí dva střihy jednodílných plavek a dva střihy dvojdílných plavek.

ZAHRADA ORCHIDEJÍ

Inspirace je navýsost poetická. Květy, které překrývají další a další květy orchidejí, se rozprostírají na bílém pozadí a dovedně přechází do moaré a potisku se vzorem listů. Množství barev mluví samo za sebe. Elegance potisku se vyjímá na dvou střizích jednodílných plavek, dvojdílných plavkách i tankinách. Vysoce kvalitní sérii doplňuje sladěné pareo.

 

JEDINEČNÁ – TAKOVÁ JE NOVÁ PLAVKOVÁ KOLEKCE EVA 2020

Kolekce plavek EVA 2020 nabízí deset potištěných sérií a jednu jednobarevnou sérii, které vytváří ucelený a harmonický mix. Všechny modely splňují koncept „Mix and Match“ a je možné je mezi sebou libovolně kombinovat. Plavkové modely doplňuje volnočasové prádlo pro skvělý look při relaxování na pláži.

 

ROZKVEŤTE

Pestrá směs květů, listů a linií ve stylu Art Deco zajistí vytouženou eleganci. Je jí dosaženo díky dvěma barevným variantám v jemných pastelových tónech a jejich kombinací s jasnými barvami. Novinkou v kolekci jsou spacer košíčky, které jsou prodyšné a lehoučké. Voda z nich odtéká okamžitě po koupání a plavky jsou tak sušší a mnohem příjemnější na omak.

VYTĚŽTE Z POBŘEŽÍ

Grafický, téměř monochromatický potisk – evokující žirafu – je zvýrazněn stříbrnými ozdobami, a přináší tak minimalistickou okázalost, aniž by se jevil zahlcený. Černé detaily podtrhují efekt neobvyklého designu. A pozor! Důležité pro všechny milovnice slunce: dekorativní prvek na zádech dvojdílných a jednodílných plavek se při pobytu na slunci nezahřívá.

 

Inovativní materiály, maximální komfort při nošení, moderní vzhled a padnoucí střihy jsou zárukou, že si mezi sériemi najde každá, i ta nejnáročnější žena, něco pro sebe.

Podívejte se na širokou nabídku prádla a plavek na www.naturana-plavky-pradlo.cz a navštivte náš partnerský e-shop www.hobi.cz.