V BARVĚ JE SÍLA

By  |  0 Comments

Šedé a nevlídné počasí pomalu ustoupí do pozadí a kolem se začne probouzet jaro. Veselé a výrazné barvy jara jsou velikou inspirací nejen pro malíře, ale také pro módní návrháře. Dost bylo odstínů šedé, hnědé a neurčitých barev zimní přírody. Syté a výrazné barvy jsou zdrojem energie, působí pozitivně na naše smysly a léčivě na naši duši. Tak proč toho nevyužít?

Kolekce  SOCKS4FUN/STONOŽKA

Oblečme nejen naše tělo, ale i naše nohy v podobě jemných punčoch nebo punčochových kalhot, do intenzivních jarních barev. Nebojme se jejich síly, po dlouhé a šedivé zimě je naše tělo i duše potřebují.

Barevně oděné nožky nejen příjemně osvěží každý outfit a dají vyniknout stylu, ale odhalí i něco málo z charakteru. Prozradí, kdo je odvážný, nebojí se extravagance a dává přednost originalitě.

Že barvy ovlivňují naše pocity a nálady už víme dávno, ale věděli jste, že dokonce existuje alternativní léčebná metoda chromoterapie, jejíž součástí je využívání působení barev na lidský organismus?

Což jednoznačně dokazuje, že v barvách je opravdu síla.

Každoročně, po dobu již dvaceti let, vyhlašuje Panthone Color Institute módní odstíny barev pro následující rok. Nejinak tomu bylo i tentokrát a pro rok 2021 byly vyhlášeny překvapivě barevné odstíny dva – zářivě žlutá a praktická šedá. Možná je to i z důvodu neutěšeného období, které se víceméně dotýká všech lidí na celém světě. Kombinace žluté a šedé je kombinací přinášející na jedné straně klid a pocit jistoty, na straně druhé je plná optimismu a světla.

V každém případě nám barvy umí zpříjemnit život v různých profesích, nábytkem počínaje a spodním prádlem a punčochami konče. Vsaďme na barvy a dovolme jim, aby nám zpestřily život!

Kolekce ponožek značky moodfeet