ESOTIQ – podzim-zima 2021/2022

By  |  0 Comments

Nová kolekce spodního prádla ESOTIQ pro podzim-zimu 2021/2022 zaujme odvážnými designy a inovativními návrhy. Mezi novými produkty najdete výběr krajkových body, podprsenek na poprsí všech velikostí, pohodlná pyžama a stylové župany a také kolekci domácího oblečení, která, ač je určena k chození po domě, bude dobře fungovat i mimo něj.

INOVATIVNÍ KOŠÍČKY

Letos na podzim návrháři ESOTIQ zajistili volné proudění vzduchu a jemné tvarování prsou díky inovativnímu distančnímu košíčku. Najdete zde mimo jiné novou, hladkou formu košíčku pro velká prsa mimo jiné v modelu ATHENA. Materiál nové generace, ze kterého jsou distanční košíčky vyrobeny, reaguje při nošení na změny tělesné teploty, díky čemuž se kůže nepotí, a košíček perfektně sedí. Materiál si navíc zachovává tvar i po opakovaném praní.    Další novou formou je push-up s modulovanými košíčky, který se používá v modelech AGAVE a AVENA. Díky speciálním vložkám zabudovaným do košíčku zvětšuje poprsí, zvedá ho a sbírá směrem dovnitř. Tato forma je věnována ženám se středními prsy.

Novinkou je také další forma push-up s modulovaným košíčkem mandlového tvaru, který velmi pěkně zvedá a sbírá poprsí. Použit je v modelu ADORNO, je perfektní volbou pro ženy s menšími nebo široce rozloženými prsy.

NEJMÓDNĚJŠÍ BARVY

Spodní prádlo ESOTIQ, kromě toho, že je sexy a pohodlné, bylo vždy v souladu s nejnovějšími trendy. V kolekci proto nemohly chybět modely (DARLING, CLAUDIA) v lahvově zelené barvě, která je absolutním hitem sezóny podzim-zima 2021/2022. Totéž platí pro nejmódnější červenou barvu. Slavnostní červená –  mimo jiné modely ALETTA, AUDRE nebo LOLLIPOP a cihlová (model ALLOURE), které v této sezóně nosíme od začátku podzimu. Módní jsou také všechny odstíny modré, které v romantické verzi v kombinaci s jasnou krajkou najdete na modelech ADORNO nebo tmavě modré ALICI. Součástí nejnovější kolekce je také pastelově růžová, béžová, černá a bílá.

 FANTASTICKÉ A SVŮDNÉ VZORY

Kolekce ESOTIQ zahrnuje jak efektní potisky, tak jemnou krajku, která plně pokrývá svůdné podprsenky. Hvězdné nebe, motiv hygge nebo eko slogany jsou potisky na pohodlném bavlněném pyžamu. Měkké, plyšové župany mají vtipné uši na kapuci a saténová pyžama a noční košile krajkové lemování. Kimonové župany jsou tak stylové, že v nich můžete bez problémů vyjít na ulici! Kolekce zahrnuje také kombinace jemné krajky s průhlednou síťovinou, ozdobná ramínka nebo drobné puntíky pokrývající tylové vsadky. Dodatečné pásky na kalhotkách, tangách i podprsenkách dodávají prádlu sexy, svůdný charakter. Za zmínku stojí naprostá novinka ve spodním prádle ESOTIQ – AGAVE, oslavovaným jako nejsmyslnější dekolt této sezóny! V tomto modelu je výstřih zdoben dvěma pásky probíhajícími od hrudní kosti až k ramenům. Na klíční kosti a prsou je prostor mezi ramínky a pásky je  vyplněn elegantní krajkou, která dodává celku výjimečně velkolepý efekt.

 

V nejnovější kolekci pro podzim-zimu 2021/2022 ESOTIQ dokazuje, že dokáže navrhnout smyslné spodní prádlo, které zaručí pohodlí a svobodu při nošení. Jako vždy je navržena v souladu s nejnovějšími trendy, a inovativní design zajišťuje pohodu zakotvenou ve stylových a velmi ženských formách.