LAMIDO

By  |  0 Comments

V čem se spí nejlépe? V českém bavlněné košilce od Lamida

 

Spánek je jedna z nejdůležitějších součástí života. Věnujeme mu v průměru třetinu dne a jeho kvalita ovlivní naši náladu i naši energii. Kromě kvalitní matrace se spánek dá zlepšit mnoha způsoby, jedním z nich je i správná volba nočního oblečení. Noční košilky a pyžama, ve kterých se vám budou zdát jen sladké sny, vyrábí česká firma Lamido ze Sebranic u Litomyšle.

 

První košilky od jejich šikovných švadlen se na trhu objevily už v roce 1993. Od té doby vznikl v místní šicí dílně nespočet variant dámských i pánských nočních košil, které si zákazníci oblíbili především pro jejich pohodlný střih a příjemný materiál. Nejčastěji se v nabídce objevují košile a pyžama ze stoprocentní bavlny, které jsou na spánek ideální.

 

Věděli jste, že existují i pánské noční košile?

Je to tak, kromě pyžam mohou pánové na spaní zvolit i pánskou noční košili. Ta může být pro někoho pohodlnější variantou, protože na rozdíl od pyžamových kalhot nemá v pase žádnou šňůrku nebo gumu. Pánské noční košile jsou hitem hlavně před Vánoci, skvěle se totiž hodí jako dárek pro tatínky nebo dědečky. Říká se, že kdo jednou košili vyzkouší, k pyžamu už se nevrátí.

 

Lamido šije oblečení také v nadměrných velikostech

Většina produktů včetně prádla a nočních košil, které v sortimentu českého výrobce oblečení Lamido naleznete, je dostupná i v nadměrných, nebo chcete-li plus-size, velikostech. Nabídka velikostí začíná na velikosti S (CZ42 / EU38) a končí velikostí 4XL (CZ66 / EU62). Ze sortimentu tak můžou vybírat majitelé štíhlé i plnoštíhlé postavy.

www.lamido.cz