NATURANA/EUROFASHION

By  |  0 Comments

JUST RIGHT – NATURANA, SPODNÍ PRÁDLO PRO KAŽDÝ DEN

I PRO SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Prádlo, které na sobě téměř necítíte. Prádlo, které vytváří podporu přesně tam, kde má a zároveň poskytuje úžasnou svobodu pohybu. Prádlo, které zdůrazňuje ženskost a umně skryje drobné nedostatky.

Nová kolekce Naturana podzim/zima 2021 je pro ženy, které mají rády jednoduché věci. Koncept „Dynamic Fit“ usnadní nakupování i prodej podprsenek díky pružným inovativním materiálům. Spodní prádlo zůstává přesně tam, kde má být, dokonce i když si zákaznice není 100 % jistá svou velikostí nebo se velikost její podprsenky čas od času mění. Naturana se postará o ženy, které touží po přímočarém nákupním zážitku. Podprsenky a prádlo s konceptem „Dynamic Fit“ se perfektně přizpůsobí křivkám těla. Novou kolekci charakterizují vysoce funkční inovativní materiály, bezešvé zpracování, moderní „Dynamic Fit“ modely v rozmanitých střizích a velikostech a čistá trendová barevná paleta. Nová kolekce přináší do každého dámského šatníku stylový komfort.

Ne jedním, dvěma, ani třemi – ale čtyřmi směry pružná!

Nová podprsenka s kosticemi 7732 se přizpůsobí absolutně každému poprsí díky vysoce funkčnímu bi-elastickému materiálu. Inovativní materiál skvěle kompenzuje jak u velkých, tak u malých velikostí rozdíly díky své vysoké pružnosti. Nabízí optimální podporu a nevytahuje se.

24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Jedna z nejoblíbenějších podprsenek Naturana 5247 se nyní představuje v novém nádherném teplém červeném odstínu – v rubínové barvě. Saténová vsadka ve výstřihu dotváří elegantní look žebrovaného vzhledu. Samozřejmostí jsou vnitřně zpracované švy a střed podprsenky podšitý pro pokožku příjemným bavlněným materiálem. Podprsenka poskytuje perfektní podporu po celý dlouhý den, ani na vteřinu vás nenechá cítit se nepohodlně. Na tuto vyztuženou podprsenku bez kostic se můžete spolehnout!

Naturana ve svých 13 pobočkách v Evropě, Kanadě a Hong Kongu zaměstnává přes 700 lidí a své produkty prodává ve 40 zemích. Šatní skříň každé ženy by měla obsahovat nějaký oblíbený model od Naturany. Tato mise se táhne jako dlouhé vlákno celou historií společnosti. Produkty jsou nejen vysoce kvalitní a extrémně komfortní, ale jsou přesně tím pravým pro uspokojení potřeb zákazníků. Naturana zkrátka usnadňuje nakupování podprsenek.

Širokou nabídku prádla a plavek najdete na www.naturana-plavky-pradlo.cz. Navštivte náš partnerský e-shop www.hobi-style.cz.