SALON BIELIZNY SE VRACÍ !

By  |  0 Comments

VRACÍME SE!

Po téměř dvou letech, kdy jsme se nemohli setkávat, se v září vracíme s klasickým vydáním SALONU BIELIZNY.

Naše poslední setkání se konalo v říjnu 2019 v Lodži. Od té doby se další akce pod hlavičkou SALONU BIELIZNY konají online. A i když oceňujeme příležitosti, které nabízí platforma virtuálních veletrhů, těšíme se na setkání na živo. Zejména v našem odvětví je neocenitelná příležitost setkávat se osobně, dotýkat se produktů a přímo si vyměňovat zkušenosti.

Hybridní edice

V příštím vydání chceme spojit výhody obou forem setkání – živého i na internetu. Proto týden před prezenčním veletrhem spustíme online platformu, kde si budete moci prohlédnout nové produkty od polských i zahraničních výrobců, stáhnout ceníky a katalogy (nebudete muset nosit těžké tašky naplněné potištěnými katalogy) a domluvit si konkrétní setkání se značkami během akce na živo. Díky tomu si budete moci svůj pobyt na veletrhu naplánovat předem, abyste svůj čas využili co nejlépe. Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci fyzicky dostavit na veletrh nebo se setkat se všemi, se kterými byste chtěli, díky online platformě budete mít příležitost to napravit. Podobně budou na platformě všechny prezentace z konferenční části veletrhu, což vám dá příležitost se jich účastnit i po skončení akce.

PLATFORMA ONLINE          Přístup ke všem katalogům     Prezentace kolekcí vystavovatelů     Domluva schůzek

PREZENČNÍ VELETRHY        Setkání, schůzky                      Prohlídka kolekcí                              Účast na seminářích

 

Nové místo

SALON BIELIZNY se stěhuje na nové místo. Tentokrát se setkáme v Rzgowě poblíž Lodže, v hale A bis v nákupním centru Ptak. Výhodou nového místa je vynikající přístup z různých částí Polska, stejně jako rozsáhlá bezplatná parkoviště a restaurace přímo na místě. Pronajatý prostor je dostatečně velký, aby umožnil připravit akci s pohodlnými, širokými uličkami a vhodně oddělenými zónami. Nové místo bude také poskytovat atrakce pro doprovázející osoby. V nákupním centru PTAK není jen mnoho obchodů, ale také největší krytý zábavní park v Evropě Mandoria a Candy Park pro děti, otevřený v červenci 2021. Proto může být návštěva veletrhu spojena s příjemným rodinným víkendem v Lodži!