BOOBY TAPE

By  |  0 Comments

Booby Tape – páska tvarující prsa v oblečení pro speciální příležitosti

 

Přichází období večírků a svateb, které souvisí s odvěkým problémem – jak do outfitu bezpečně vkomponovala i ňadra. Problém mohou představovat šaty bez zad, ultratenká bižuterní ramínka i výstřihy do V, T a X mohou být dilema …

Na záchranu naší módní představivosti přichází téměř magická páska Booby Tape. První byly samozřejmě USA, protože právě na červených hollywoodských kobercích se pod fantastickými otevřenými outfity náhle poprsí hvězd zpevnila. Jak se to stalo? Pod každou vrstvou látky byste pravděpodobně viděli tento převratný a fantastický produkt. Nyní se i vy a vaše klientky budete moci cítit při nošení náročných outfitů sebejistě, protože tajemství Booby Tape je v silném lepidle! Bylo vyvinuto tak, aby nezpůsobovalo alergie a udrželo i ta nejtěžší ňadra svým velmi silným zpevněním!

WOW efektu lze snadno dosáhnout i doma

Představte si, že plujete středem tanečního sálu v úžasných šatech a vaše poprsí se chová tak zdvořile, že mu chcete po plese udělit nějakou cenu! Zní to jako pohádka? Už ne! Booby Tape je australský originální produkt pro pozvednutí prsou všech velikostí, dosažitelný pro každou peněženku, díky kterému si můžete libovolně tvarovat svůj výstřih. Máte alespoň sedm způsobů, jak libovolně umístit svá ňadra pod každý outfit. A nejkrásnější na tom je, že aplikace pásků je dětská hra! Můžete si s tím snadno poradit samy. Booby Tape je dostatečně pevná, aby podepřela i ta největší ňadra, a dostatečně pružná, abyste se mohly pohybovat hladce, ladně a přirozeně.

Páska se prodává v roli, takže ustřihnete tolik, kolik v dané situaci potřebujete, aniž byste vyplýtvaly jediný kus. Role je dlouhá 5 metrů! Výsledkem je průměrně 5 až 15 aplikací v závislosti na velikosti prsou.

Booby Tape znehybní poprsí, ale uvolní představivost. S Booby Tape mají klientky vašeho butiku neomezené možnosti stylingu!

Chcete Booby Tape nabízet ve svém obchodě? Kontaktujte společnost So Chic, tel. 0048 55 272 60 40, email info@sochic.pl.