ESOTIQ

By  |  0 Comments

Otevřete si prodejnu ESOTIQ v České republice nebo na Slovensku. Krajkový recept na váš byznys.

ESOTIQ & HENDERSON je polská značka spodního prádla, jejíž síť obchodů se neustále rozšiřuje o nové země. Společnost hledá dodavatele, kteří by rádi otevřeli prodejny ESOTIQ v České republice a na Slovensku.

Značka ESOTIQ & Henderson nabízí moderní, vysoce kvalitní spodní prádlo, pyžama, domácí oblečení a kosmetiku. V Polsku má gigant se spodním prádlem přes 260 vlastních a franšízových obchodů a již několik let úspěšně otevírá nové pobočky i mimo Polsko. Jaký je úspěch expanze značky ESOTIQ & Henderson? Receptem na rozvoj je především vstřícná spolupráce s obchodními partnery a sdílení znalostí a zkušeností s nimi. ESOTIQ & Henderson nabízí svým zahraničním partnerům možnost otevření partnerských prodejen. Od samého začátku může potenciální zhotovitel počítat s poradenstvím při výběru vhodné lokality a má možnost podílet se na vyjednávání obchodních podmínek. Koordinace procesu otevírání, pomoc v podobě dodání návrhu showroomu nebo výběru vybavení a nábytku znamená, že potenciální obchodní partner nemusí mít nutně zkušenosti v tomto odvětví. „Všechny znalosti mu můžeme předat během školení. Pro nás je nejdůležitější odhodlání věnovat se tomuto sortimentu.” – říká Emilia Romanowska, manažerka exportu. Jak dodává: „Poskytujeme asistenci od zařizování prostor až po průběžnou podporu v jeho každodenním fungování. Podpora spočívá v nepřetržité spolupráci s daným klientem a zástupcem v centrále ESOTIQ. Je třeba však zdůraznit, že jsme flexibilní ve vztahu k individuálním představám našich partnerů.“

Potenciální partner také může počítat s celou řadou marketingových pomocí poskytovaných společností ESOTIQ & Henderson, které přímo podporují prodej a jsou zákazníky velmi oblíbené. Zjistěte, jak otevřít obchod ESOTIQ, napište na: export@esotiq.com.