ESOTIQ

By  |  0 Comments

Jak funguje spolupráce partnerské prodejny ze značkou ESOTIQ&HENDERSON

 

Rádi bychom vám v tomto vydání přiblížili spolupráci se značkou ESOTIQ & HENDERSON v podobě partnerské prodejny. Nejlépe vám to může objasnit sám majitel jednoho z obchodů pan Pavel, který partnerský obchod v polském Elblągu provozuje. Takových obchodů je v současné době po celém Polsku bezmála 300, což mluví samo za sebe.

MP: Dobrý den pane Pavle. Ráda bych se vás zeptala, co vás vedlo k navázání spolupráce se značkou   ESOTIQ & HENDERSON a jak dlouho vaše spolupráce trvá?

Pavel: S ESOTIQ & HENDERSON spolupracuji téměř 10 let. Začal jsem jako mladý muž, protože jsem měl hotovost, kterou jsem chtěl investovat. Tehdy jsem zvažoval investici do nějaké nemovitosti, ale protože jsem chtěl růst, rozhodl jsem se otevřít si vlastní obchod se spodním prádlem. Podepsal jsem tedy smlouvu a provozuji obchod, realizuji vlastní rozvoj se značkou ESOTIQ.

MP: Jaká je marketingová podpora značky a co zahrnuje? Co mohou potencionální zájemci o spolupráci se značkou očekávat?

Pavel: Z mého pohledu Esotiq funguje dobře jako společnost, která prodává spodní prádlo. Mám plnou marketingovou péči, asistenci při výběru zboží do obchodu, pomoc při aranžování kolekcí a výloh, dostávám plán marketingové propagace a plnou podporu. Můj personál prošel školením v brafittingu, což je velkým plusem, protože klientky se mohou spolehnout na pomoc při výběru správné podprsenky.

MP: Mohou se majitelé takového partnerského obchodu spolehnout na dlouhodobou spolupráci a podporu ze strany značky?

Pavel: Jsem plně stabilizovaný a jsem si jistý, že jsem v dobrých rukou. Podpora při renovaci, kterou jsem měl, byla skvělá. S nábytkem, který jsem si do obchodu objednal také prostřednictvím Esotiq, jsem velice spokojený. Výhodná je rovněž možnost při projektování obchodu využít architekta spolupracujícího s Esotiq.

MP: Jak jste spokojen s dostupností zboží a jaké zboží kolekce zahrnují?

Pavel: Nikdy jsem nebyl nervózní z toho, jak bude kolekce vypadat. Jsem vždy v klidu, protože vím, že zboží je kvalitní a modely drží krok s módou. Mám věrné zákazníky, kteří se stále vracejí, to mluví za vše.

MP: Po zkušenostech, které se značkou máte vy osobně, doporučil byste obchodníkům v České republice a na Slovensku navázat spolupráci s ESOTIQ & HENDERSON?

Pavel: Značku Esotiq bych doporučil dalším partnerům. Nabídka ESOTIQ & HENDERSON je rozhodně konkurenceschopná.

Jménem redakce časopisu vám děkuji za ochotu podělit se o zkušenosti spolupráce se značkou a přeji vám hodně spokojených zákazníků. 

Evžena Witychová