SIÉLEI

By  |  0 Comments

NEJEN ZÁKLADNÍ ŘADY, ALE I MNOHO BESTSELERŮ A MNOHO NOVINEK!

 

Značka SIE’LEI se i nadále může pochlubit výbornými prodejními úspěchy svých základních řad, a to nejen díky svému stylu, ale i tím, jak se jejich modely dokáží přizpůsobit tělu.

Mezi nejúspěšnější řady patří: Fantastic, Plus, Wonder Lace, Allure a Natural cotton.

 

FANTASTICKÁ řada (barvy: bílá, černá, pudrová)

 

Zahrnuje 13 druhů podprsenek (včetně multifunkčních modelů s odnímatelnými ramínky a různými způsoby šněrování) a 4 druhy kalhotek z měkkého a odolného pololesklého mikrovlákna.

Díky plochým švům jsou pod oděvem neviditelné a rafinovaný okraj dodává každému kusu nádech elegance.

 

Řada PLUS (barvy: bílá, černá, pudrová)

 

Obsahuje 8 druhů podprsenek (včetně košíčků s kosticí a bez) a 2 druhy kalhotek z měkkého a odolného pololesklého mikrovlákna navržených tak, aby zaručily styl, podporu a pohodlí pro ženy s velkorysými křivkami.

Některé technické prvky, jako například široká a vyztužená ramínka, zaručují pohodlí a perfektní padnutí i pro velké velikosti až do košíčku E.

 

Řada WONDER LACE (barvy: bílá, černá, pudrová)

 

Se skládá z 12 druhů podprsenek (včetně klasického francouzského modelu s kosticí a bez a podprsenky s vymezovacími košíčky) a 5 druhů kalhotek s velikostí do 8° a košíčky do E.

Modely jsou navrženy v jemné krajce a technické provedení se snoubí s okouzlujícím a svůdným stylem.

Mnoho podprsenek je dodáváno s přídavným regulátorem zapínání.

 

      Řada ALLURE (barvy: bílá, černá, pudrová)

 

Kolekce 8 druhů podprsenek (včetně modelu s paměťovými košíčky a podprsenky s vymezovacími košíčky), 5 typů kalhotek a 1 podvazkovým pasem.

 

Linie vyrobená z měkké krajky s bohatým a neprůhledným květinovým vzorem. Vyniká podprsenka s paměťovými košíčky, které nabízejí přirozené tvary prsou bez kostic a jiných podpor. Vyrobeno z termosensitivní tkaniny, díky které se oděv přizpůsobí tělesné teplotě a teplem se stává ještě měkčí, čímž zajišťuje vysokou úroveň pohodlí.

 

Řada NATURAL COTTON (barvy: bílá, černá, šedá melange, růžová melange, ecru melange)

 

9 modelů podprsenek ze 100% BIO BAVLNY včetně předtvarovaného trojúhelníku bez vycpávek, 1 body, 5 topů a 4 typy kalhotek.

Dokonalý příklad ekologické udržitelnosti a absolutního pohodlí při kontaktu s pokožkou. Každý oděv je hypoalergenní a zaručuje dlouhou životnost, je zdravý pro lidi, zdravý pro životní prostředí.