EXOTICKÉ VZORY

By  |  0 Comments

Trochu času nám do letních měsíců ještě zbývá. Není třeba výběr uspěchat. Nabídka plavek je každou sezonu široká a velice bohatá. Jednodílné, dvoudílné, barevné, jednobarevné, vzorované….tolik možností, jak si tedy správně vybrat? Neexistuje na to žádné pravidlo, důležité je, aby dobře seděly na těle a splnily svůj účel. To znamená jediné – zvýraznit všechny ženské přednosti, zakrýt nedostatky a v neposlední řadě pozvednout sebevědomí každé nositelky.

Tuzemských i zahraničních firem, které nabízejí každý rok širokou škálu modelů plavek, je mnoho. Za všechny lze jmenovat z tuzemských např. Triolu, Timo, značku Fantasy Italia. Své zastoupení zde má i mnoho zahraničních firem např. Síélei, Naturana, Anita, Lisca, Lise Charmel, Antigel a mnoho dalších.

Mezi velice známé a žádané firmy na našem trhu se řadí také slovenský výrobce Ikab, s jehož novými kolekcemi plavek se můžete seznámit vždy v srpnovém vydání na stránkách našeho časopisu. Minulou sezonu jsem měla i já, díky manželům Brezovákovým osobně tu čest seznámit se s plavkami této značky. Za sebe mohu plavky značky Ikab jen pochválit a doporučit. Kvalitní a velice příjemný rychleschnoucí materiál, dokonale padnoucí střih, a ani po několikerém vyprání během dovolené nezměnily barvu o jediný odstín. Jedním slovem – úžasné!

Není důležité zvolíte-li plavky elegantní, sportovní, vcelku nebo dvoudílné. Každé vámi zvolené plavky by měly být natolik dokonalé, abyste se v nich cítily královnami pláže. Jedinečné svým vzhledem, praktické při údržbě a v barvách lichotících vaší pleti. Minimalismus může být stejně dokonalý, jako plavky zdobené. Jednobarevné plavky mohou zaujmout stejně, jako orientální vzory.

Kdo se po pláži nebo kolem bazénu nerad promenáduje pouze v plavkách, stačí doplnit výběr plavek pareem, plážovými šaty, minisukní nebo tunikou. Pokrývka hlavy a plážová kabela jsou samozřejmostí. Nebojte se barev a exotických vzorů, to k létu přece patří!