XIV. ročník SALONU BIELIZNY v ŘÍJNU!

By  |  0 Comments

Po naslouchání hlasům z branže se tentokrát na každoročním festivalu spodního prádla v Lodži sejdeme v polovině října, v hale EXPO v Lodži na Aleja Polittechniki 4. Letošní ročník se kryje s 25. výročím našeho časopisu a víme, že nejen my tento rok slavíme kulaté výročí, takže můžete počítat se spoustou překvapení i vy.

Jako každý rok bude Salon Bielizny místem, kde si můžete prohlédnout kolekce spodního prádla, nočního a domácího prádla, plážové módy, punčochového zboží i doplňků a materiálů pro výrobu spodního prádla. Jedná se o jedinou takovou akci v Polsku, která integruje odvětví spodního prádla a umožňuje výměnu zkušeností, získávání nových znalostí a četná setkání v jedinečné, radostné atmosféře.

Přítomnost již potvrdily největší značky, které na Salonu Bielizny představují své kolekce každoročně, a to jak polské, tak zahraniční. Vrátí se i značky, které nějakou dobu chyběly, představí se noví vystavovatelé a mladé značky podnikající první krůčky v brabyznysu. Letošní seznam vystavovatelů slibuje, že bude obzvláště zajímavý!

Forma setkání s odborníky zůstane nezměněna. Jako každý rok vás zveme na setkání jak s odborníky z oboru, kteří nás každoročně navštěvují, tak se zajímavými hosty mimo obor, kteří se podělí o své obchodní znalosti.

Víme, že řadě z vás minulý rok chyběla přehlídka a máme proto pro vás překvapení – show je zpět! Po show bude na všechny čekat afterparty, jejíž pokračování plánujeme i mimo halu Expo, v jednom z klubů v Lodži, kde budete moci pařit až do svítání😊.

Zveme vás!

ZNAČKY, KTERÉ POTVRDILY SVOU ÚČAST

Svou přítomnost již potvrdily značky dobře známé z předchozích edic: Aruelle, Anita, Ava, Bella Misteria, BlackBra, Cornette, Doctor Nap, Endorfinella, Ewa Bien, Ewa Michalak, Felina, Gaia, Gorsenia, JS, Julimex, Kinga, Lama, Leilieve, Lupoline, Mada, NipPer Milano, Mirajsive, Palomplex, Obises, Miraj Passion Samanta, Silk Milk, VMP.

Také se k nám po dočasné nepřítomnosti vrací: Akcent, Azal, Cleo, Cotonella, Delafense, Dorina, Galeria Bielizny, Golden Lady, Freya, Fantasie, Key, Kris Line, Nina von C a značky Panache, Sculptresse, Sensis a Wacoal. Svůj veletržní debut zase potvrdily značky Anais, Booby Tape, By Shelly, Lanett, Nikol Djumon, Selene, Sis Underwear a Watermeloons.

Mezi firmami nabízejícími látky a doplňky můžete vidět tyto značky: Antynea, Ermin, Kawak, Natural, Simplex Knitting, Wamar.

KDE?

EXPO HALL Lodž, spol. Polytechnika 4

KDY?

Sobota 14. října: 10-18

Neděle 15. října: 10-15

DOJEZD:

AUTEM: U haly je velké placené parkoviště, auto můžete nechat i na placeném parkovišti u Zatoky Sportu nebo naproti hale na parkovišti aktuálně modernizovaného obchodního centra Sukcesja (parkoviště jsou k dispozici kvůli nepřetržitě fungujícímu kinu a bowlingu).

VLAKEM/autobusem:

Nejbližší železniční a autobusové nádraží jsou stanice Łódź Fabryczna (10-15 minut taxíkem od haly EXPO) a stanice Łódź Kaliska (5-10 minut taxíkem).

REGISTRACE NA VELETRH ZDARMA

Registrovat se na veletrh můžete přes web: https://targi.salon-bielizny.com

Na Vaši žádost jsme zavedli novinku v registraci – možnost přidat více vstupenek k jedné registraci. Nyní stačí, aby společnost zaregistrovala jednu osobu a další účastníky si bude moci přidávat do svého profilu pouze uvedením jména a příjmení.

Pokud jste se účastnili předchozích Salonů Bielizny, stačí se přihlásit na veletrh pomocí svých přihlašovacích údajů. Vstupenku si můžete stáhnout v sekci moje vstupenky (bilety/wejśćiówki)

 KONTAKT NA ORGANIZÁTORA

Jakékoli další informace můžete získat písemně na: salon@salon-bielizny.com nebo na telefonním čísle: +48 509 049 405, +48 797 920 108