SALON BIELIZNY

By  |  0 Comments

14. ročník Salonu Bielizny v Lodži
Podzimní veletrh Salonu Bielizny v Lodži se vydařil, přilákal velký počet návštěvníků a potvrdil potřebu setkávání v našem oboru. Akce, jediná svého druhu ve střední a východní Evropě, potěšila nejen bohatostí prezentovaných kolekcí, ale také množstvím doplňkových akcí, které obohatily program letošního veletrhu.
Účast i přes nepříznivé podmínky předčila naše očekávání, což dokazuje nutnost výměny zkušeností a hledání nových inspirací. Své kolekce předvedlo více než 60 vystavovatelů zastupujících přední polské značky, zahraniční společnosti a butikové projekty, které podnikají první kroky v oboru.
Návštěvníci měli možnost zúčastnit se četných přednášek odborníků, které se týkaly širokého spektra témat, od nejnovějších trendů, přes brafitting a problematiku seberozvoje až po efektivní strategie. Přednášky se poprvé konaly na dvou pódiích a daly tak slovo i vystavovatelům. Veletrh doprovázela také Fit Academy, kde se začínající brafitterky mohly pod dohledem týmu značky Panache naučit základům brafittingu. V sobotu bylo možné využít zdarma nalíčení v podání vizážistky z drogerie NATURA a pořídit si na památku 360 selfie.
Atmosféra veletrhu byla jedinečná, plná vřelosti a profesionality. Všichni účastníci, vystavovatelé i hosté, kladli důraz na otevřenost a ochotu sdílet znalosti, což přispělo k budování cenných obchodních kontaktů a přátelských vztahů.
První den veletrhu byl korunován nezapomenutelnou přehlídkou spodního prádla BRA VERSUM, která přilákala davy nadšenců z této oblasti módy. Prezentace nejnovějších kolekcí v dynamických a kreativních aranžích byla skutečnou pastvou pro oči a inspirací pro všechny, kteří sledují nejnovější trendy intimní módy.
Po dni plném inspirace a nových zážitků čekala hosty afterparty s hudbou, drinky a bowlingovým turnajem.
Abychom to shrnuli, doufáme, že poslední ročník Salonu Bielizny v Lodži zůstane v paměti jako událost plná vášně, znalostí a krásy, která jistě přispěje k dalšímu rozvoji a propagaci odvětví spodního prádla nejen v Polsku. To přejeme sobě i vám.

Příští setkání v Lodži se bude konat 12. – 13. října 2024. Na shledanou!