Zamilujte si kalhotky s vysokým pasem

By  |  0 Comments

Kalhoty s vysokým pasem se uchytily už v roce 1970. Od té doby se průběžně vrací a objevují ve všech různých podobách, ať už ve formě kraťasů, sukní a dnes už dokonce i spodního prádla a plavek. A právě trend vysokých kalhotek vám dnes představíme, protože pokud ho ještě nemáte v šatníku, tak o hodně přicházíte.

Retro vlna

Na retro vlně se móda veze už od nepaměti, a tak bylo jen otázkou času, kdy se dotkne i průmyslu spodního prádla. Obávaný okamžik, kdy se babičkovské kalhotky stávají nejvíce sexy kouskem, právě nadešel. 

Kalhotky s vysokým pasem jsou… sexy!

Ať už si o trendu kalhotek do pasu myslíte cokoliv, dovolte nám uznat, že vlastně vypadají zatraceně sexy. Navíc v okamžiku, kdy spodní prádlo ze všech stran obemkne vaši siluetu, se skrývá něco velmi ženského a uklidňujícího. Pocit, že jste v bezpečí, ať se s vaším tělem děje cokoliv.

Univerzálnost, svoboda a ženskost

High waist kalhotky jsou výjimečným kouskem i pro svou univerzálnost, sluší totiž každé ženě. V podstatě se jedná o spodní prádlo, které ženám dodává svobodu a neškatulkuje je podle typu postavy. Pravdou však zůstává, že dříve ženy plnějších tvarů z vysokých kalhotek těžily především proto, že jim zakryly drobné nedostatky, a naopak zvýraznily křivky. 

Jak a kdy nosit high waist kalhotky? 

Pokud zvolíte vhodný materiál kalhotek s vysokým pasem, tedy bavlnu či satén a nikoli polyester, pak zjistíte, že jsou nesmírně pohodlné, takže je můžete nosit během dne i večera. Pro zvýšené pohodlí doporučujeme sáhnout po bavlněných bezešvých high waist kalhotkách, večer se pak nebojte podpořit high waist trend krajkami, saténem a sladěnou podprsenkou.

Pokud rády nosíte džíny s vysokým pasem, tak věříme, že si high waist kalhotky zamilujete, stejně jako my. Dejte šanci třeba právě našim high waist kalhotkám Bellinda Cotton midislip nebo DIM Diams control high waist midi nechte se mile překvapit jejich úžasným pohodlím a schopností přirozeně vytvarovat postavu.

Zdroj: Bellinda