TRIOLA – podzimní novinky 2023

By  |  0 Comments

Čtveřice novinek v modré a šedočerné je oslavou krásy a svůdnosti

Sexy můžete být i po létě. I když odložíte letní šaty a topy s hlubokým výstřihem, ten krásný pocit ve vás může zůstat i do potemnělých podzimních dnů. Znásobí jej úžasné novinky z Trioly, která uvádí na podzimní scénu čtveřici modelů v žádané modré a šedočerné barvě.  Jejich magický design umocňuje luxusní krajka, lehký tyl s dokonalou lesklou výšivkou či úplet jemný jako pavučina. Čtyři modely krásných podprsenek jsou vždy doplněny do setu 1-2 kalhotkami. Výjimečnost podzimní kolekce podtrhuje fakt, že kolekce je limitovaná – tedy je nabízena jen v omezeném množství a nikdy se už nebude došívat tak, jak je to obvyklé u stálé kolekce tohoto českého výrobce.

Aveline 29816 modrá

Radost jistě udělá každé ženě luxusní podprsenka Aveline, která perfektně fixuje poprsí a vytváří lichotivý dekolt. Model ve střihu Top-Fit má nízký střed, vyniká minimalistickou elegancí a atraktivní texturou jemného úpletu. Najdete v nabídce ve vybraných velikostech košů od B do H, s obvody od 65 do 95

Model lze doplnit klasickými kalhotkami 31816

Elara 26851 – krajková modrá

Model pro střední velikosti, ve střihu Sexy-Fit (balcony), pro hluboké výstřihy. Nádherná sexy podprsenka má tence vyztužené koše a na nich luxusní americkou krajku, která není reliéfní a nerýsuje se pod oblečením. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do H, s obvody od 65 do 95

Model je doladěn klasickými kalhotkami 31851, moderními vysokými 37851 nebo sexy brazilkami 34851

Parisa 22132 černá s šedým potiskem

Parisa je v prodeji jen na eshopu Triola.cz. Model s kouzelným květinovým potiskem z Francie je ušitý ve střihu T-Fit a má tak košíčky sestavené ze tří dílů. Ty dokáží prsa přirozeně pozvednout a atraktivně zakulatit.  Dodatečnou oporu poskytnou všité kostice.

Nabízené ve vybraných velikostech košů od B do G, s obvody od 75 do 95.

Do setu s podprsenkou je možné zakoupit kalhotky klasické ve velikosti od 75 do 90.

Seraphina 29134 – tmavě modrá z vyšívaného tylu

Hýčkány luxusem! Limitovanou tmavě modrou podprsenku Seraphina v neotřelém střihu Sensual-Fit zdobí milánská výšivka s lesklou nití. Je lehké se zamilovat! Tato podprsenka bude nutným přídavkem do každého šatníku.

Podprsenka s bezešvými koši skrývá své pohodlí v materiálu Ultrafine. Košíčky jsou výjimečně jemné, prodyšné a i po vyprání se nekrabatí. Střed podprsenky je umístěn přesně v takové výšce, aby mohla její nositelka bez starostí nosit hlubší výstřihy. 

Najdete v nabídce ve vybraných velikostech košů od B do G a s obvody od 65 do 95

Do setu můžete vybrat kalhotky klasické ve stejném designu